رپرتاژ

تدریس خصوصی ریاضی کنکور تجربی کاراتدریس و موفقیت پزشکان آینده

رشته تجربی، پزشکی، داروسازی، پرستاری و سایر شاخه‌های این گروه درسی از پرطرفدارترین‌ رشته‌های تحصیلی هستند. به‌طوری‌که اغلب هر سال تعداد داوطلبان کنکور تجربی از سایر رشته‌های تحصیلی هم بیشتر است. وجود چنین رقابت تنگاتنگی باعث شده افرادی که در رسیدن به رشته‌های پزشکی جدیت بیشتری دارند، دنبال راهی مطمئن برای قبولی در کنکور باشند. یکی از تفاوت‌های اصلی دانش‌آموزان کنکور تجربی پرداختن و نپرداختن به دروس محاسباتی مانند ریاضیات است. بعضی از دانش‌آموزان همه تمرکز خود را بر دروس عمومی و علوم تجربی، زیست‌شناسی و… قرار می‌دهند, درحالی که موفقیت برای آن‌هاییست که کنار مطالعه این مفاهیم، از ریاضی کنکور تجربی هم غافل نیستند. اگر دانش‌آموزان کنار تدریس ریاضی کنکور در مدرسه، از همراهی و کمک دبیران تدریس خصوصی کنکور تجربی هم کمک بگیرند، می‌توانند شانس خود را در حل تست‌های ریاضی کنکور تجربی بالا ببرند.

کاراتدریس یکی از بهترین تیم‌ها در آموزش و تدریس خصوصی ریاضی است که با سال‌ها تجربه در این حوزه توانسته به دانش‌آموزان زیادی برای موفقیت در کنکور تجربی کمک کند. یکی از تضمین‌شده‌ترین راهکارها در تدریس خصوصی مدرسان تدریس خصوصی ریاضی کاراتدریس داشتن برنامه درسی و مطالعاتی جدی و یک برنامه‌ریزی تحصیلی دقیق و حرفه‌ای است. این گروه برای تدریس خصوصی ریاضی کنکور تجربی پیش از هرچیز به اشکال‌یابی و پوشش همه مباحث درسی می‌پردازند. معلمان ریاضی کاراتدریس با حل نمونه سوالات مختلف تیزهوشان، کنکور و آزمون نهایی سعی می‌کنند سطح دانش ریاضی دانش‌آموزان را بالا ببرند.

مدرسان کاراتدریس علاوه‌ بر حل تمرینات مختلف برای درک بهتر دانش‌آموزان، پس از برگزاری هر آزمون آزمایشی سوالات آزمون را تحلیل کرده و تک‌تک سوالات ریاضی کنکور را با همراهی دانش‌آموز حل می‌کنند. به این ترتیب هم اشکالات درسی دانش‌آموز رفع می‌شود و هم یادگیری مفاهیم کلیدی ریاضی کنکور با درک عمیق‌تری پیش خواهد رفت.

از دیگر نقاط قوت این تیم برای آموزش و تدریس خصوصی کنکور آشنایی با شیوه تدریس مدارس برتر تهران، آشنایی با سوالات ریاضی کنکور تجربی، تسلط بر آخرین تغییرات کتب درسی، آشنایی با تکنیک‌های تست‌زنی و… است. معلمان کاراتدریس به لطف سال‌ها تجربه و تسلط به موارد گفته شده از بهترین دبیران تدریس خصوصی ریاضی کنکور رشته تجربی محسوب می‌شوند که در یادگیری ریاضی کنکور به دانش‌آموزان کمک خواهند کرد.

مدرسان تدریس خصوصی ریاضی تجربی کاراتدریس با مدیریت مهندس پژمان ابراهیمی کنار رشد دانش ریاضی دانش‌آموزان به آن‌ها در مدیریت زمان، استرس و تدوین یک برنامه مطالعاتی دقیق و کارآمد هم کمک می‌کنند. به این ترتیب دانش‌آموزان کنار مباحث درسی، در سایر توانمندی‌های موردنیاز برای موفقیت در کنکور هم رشد خواهند کرد.

در آخر مهندس پژمان ابراهیمی پیش از شروع برنامه تدریس خصوصی ریاضی تجربی، با والدین و دانش‌آموزان صحبت کرده و با حساسیت‌، شرایط روحی و تفاوت‌های فردی هریک از آن‌ها آشنا خواهد شد و متناسب با ویژگی‌های اخلاقی دانش‌آموزان بهترین، مناسب‌ترین و سازگارترین دبیر را برای تدریس به دانش‌آموز معرفی خواهد کرد. این موضوع باعث می‌شود دانش‌آموز به راحتی با دبیر ارتباط برقرار کرده و بتواند در محیطی دوستانه، صمیمی و دور از تنش‌های معمول مفاهیم کلیدی ریاضی را بیاموزد. جهت تدریس خصوصی کنکور تجربی و سایر رشته ها و اطلاع از شرایط آن به وب سایت رسمی کاراتدریس ( https://karatadris.com/ ) مراجعه کنید.

مریم شینی

مریم شینی فارغ التحصل از دانشگاه شهید چمران اهواز - علاقمند به وب و فضای مجازی. از اینکه بتوانم مطالب جذاب و مورد علاقه شما را ارائه دهیم بسیار خوشحال میشم. با ارائه نظرات و پیشنهادات خود به افزایش کیفیت سایت کمک کنید. اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی و معرفی به دوستان خود فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن