سرگرمی

۱۹ ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی


۱۹ ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی عنوان مقاله ایی است که اکنون در حال خواندن آن هستید .آیا می خواهید یک کسب و کار را در دبی شروع کنید؟ و به دنبال ایده های کسب و کار سودآور در دبی با سرمایه گذاری کم هستید؟ دبی به عنوان سرمایه تجاری امارات متحده عربی محسوب می شود و اقتصاد مناسب برای سرمایه گذاری تجاری دارد. این مرکز اصلی تجارت در میان کشورهای عربی است. امارات متحده عربی یک کشور است که شامل هفت ایالت کوچکتر است  این هفت ایالت عبارتند از ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، فجر، رأسالخیمه و ام القاعین.

دبی مرکز تجاری امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) است که داستان موفقیت ۳۰ سال گذشته دبی و تبدیل از یک بیابان نیمه خشک خلیج وابسته به نفت به یکی از مراکز مهم اقتصادی و نوآوری در جهان زبان زد خاص وعام  است. سرمایه گذاران و کارفرمایان مختلف هر هفته به دبی می روند تا کسب و کار خود را در اینجا راه اندازی کنند. این به این دلی است که راه اندازی شرکت به دلیل تعهد این کشور به توسعه پایدار و تنوع اقتصادی کشورهای دیگر با خیالی راحت در این کشور سرمایه گذاری می کنند.اگر شما به دنبال کسب و کار در دبی هستید، در اینجا چند گزینه وجود دارد که می توانید در نظر بگیرید که بصورت بالقوه فرصت های مناسبی برای سرمایه گذاری هستند و به شما این اطمینان را می دهد که با سرمایه گذاری در این امور به میزان قابل توجهی سود خواهید کرد .

در این پست وب سایت آسماری قصد دارد بررسی کلی اقتصاد فعلی را برای کسب و کار کوچک در دبی و لیستی از ۱۹  ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی به همراه فرصت مشارکت مشروع سرمایه گذاری در دبی انجام دهد. در این پست تمرکز در بخش های پرطرفدار صنعت دبی قرار گرفته است. این لیست ۱۹ ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی و ایده های کسب و کار سودآور قطعا به کارآفرینان کمک خواهد کرد تا تصمیم درستی برای شروع کسب و کار در دبی داشته باشند.

اقتصاد و سهولت انجام تجارت در دبی

دبی به عنوان شهر فرصت” جهانی شناخته شده است.  طبق گزارش PWC، این کشور رتبه اول را برای پایین ترین نرخ مالیات بر درآمد شرکت در سطح جهانی دارد.اقتصاد دبی در ابتدا بر درآمد حاصل از صنعت نفت ساخته شد، درآمد حاصل از نفت و گاز طبیعی در حال حاضر کمتر از ۲ درصد از تولید ناخالص داخلی امارات را تشکیل می دهد. امروز، امارات متحده عربی اقتصاد خود را در زمینه گردشگری با ساخت هتل و توسعه املاک و مستغلات متمرکز کرده است. این شهر همچنین با مرکز جدید مالی دبی (DIFC) جدید دبی به عنوان یک مرکز برای صنایع خدماتی مانند فناوری اطلاعات و امور مالی توسعه می یابد.

اقتصاد امارات متحده عرب، انعطاف پذیر است و می تواند با توجه به زیرساخت های قوی، تکنولوژی و تدارکات کشور، تغییرات را در پویایی بازار، مرزهای جدید و تنوع ایجاد کند. امارات متحدۀ عربی تلاش می کند تا مدل های اقتصادی پایدار و رقابتی جدید ایجاد کند و رویکردهای انعطاف پذیر بیشتری را ایجاد کند که همکاری بین بخش عمومی و خصوصی را تقویت می کند. شروع کسب و کار در دبی یک تصمیم بسیار دلگرم کننده از نقطه نظر کارآفرینان است.لیست ۱۹ ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی به کارآفرینان دید باز تری برای شروع یک کار جدید در دبی خواهد داد.

۱۹ ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی

*تبلیغات
دبی یک بازار بسیار بالقوه برای متخصصان تبلیغات است. شما می توانید خدمات تبلیغاتی مختلف را از خانه شروع کنید. همانطور که کسب و کار رشد می کند، شما می توانید با استقرار کامل تاسیس شوید.امروزه متخصصان مشتاقانه از زمینه های مختلف تبلیغاتی در حال جستجو برای ایده های بازاریابی تبلیغاتی هستند تا شروع به سرمایه گذاری های خود کنند. اندازه بازار تبلیغات برای ارزیابی دشوار است، و برآوردهای تحلیل گران تا حدی متفاوت است. برآورد هزینه های تبلیغات ممکن است شامل هزینه های رسانه های محلی و ملی و همچنین صرف رسانه های اینترنتی از طریق تبلیغات پرداخت آنلاین و آنلاین باشد.براساس گزارش PricewaterhouseCoopers (PwC)، در حالی که درآمد رسانه های دیجیتال همچنان رشد چشمگیرتری را نشان می دهد، رسانه های غیر دیجیتال همچنان بیش از ۸۰ درصد از درآمدهای مصرف کننده در سال ۲۰۱۹ را به خود اختصاص خواهند داد.تبلیغات یکی از ۱۹ ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی است که سود آوری بالایی دارد.

 

19 ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی- asemari.ir
19 ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی- asemari.ir
*پوشاک
دبی برای لباس های مد مشهور است. این یکی از محبوب ترین مکان برای خریداران است. پوشاک یک زمینه سودمند برای سرمایه گذاری در امارات متحده عربی است.آیا شما به دنبال ایده های کسب و کار لباس و یا پوشاک هستید؟ بسیاری از افراد مشتاق که دارای دانش و تجربه در صنعت پوشاک و پوشاک هستند، به دنبال ایده های کسب و کار شایسته و سودآور برای ایجاد سرمایه گذاری های خود هستند. صنعت نساجی جهانی، به ویژه صنایع پوشاک، طی چند سال گذشته تغییرات قابل توجهی را تجربه کرده است. عرضه عمده فروشی پوشاک در سراسر جهان در تمام بخش های صنعت در حال افزایش است، چه اینکه لباس مردانه، لباس زنانه، لباس بچه یا لباس نوزاد باشد.کشورهای در حال توسعه در آسیا به دلیل تولید بسیار کم هزینه خود، صنعت پوشاک نساجی خود را گسترش می دهند.
*هنر وصنایع دستی
اگر شما ذهن بد و به دنبال فرصت برای خانه هستید، صنعت هنر و صنایع دستی فقط برای شما است. نه تنها در دبی، بلکه شما می توانید محصول خود را در سطح جهانی از بازار های آنلاین نیز به فروش برسانید.صنایع دستی یکی از ۱۹ ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی است که سود اوری بالایی خواهد داشت .
*زیبایی
صنعت زیبایی و مراقبت های سلامتی مانند هر چیزی در امارات متحده عربی شلوغ است. ارائه خدمات و خرده فروشی ها، مناطق سودآور برای هستند.امروزه بسیاری از متخصصان زیبایی به دنبال ایده های کسب و کار سودآور برای کسب و کار یا فرصت های شغلی در صنعت زیبایی هستند. هر فردی می تواند یک کسب و کار زیبایی در مقیاس کوچک را با پول کمتری آغاز کند.افزایش درآمد مصرف کننده و تغییر شیوه زندگی باعث رشد صنعت زیبایی و مراقبت از محصولات شخصی می شود. ایالات متحده بزرگترین بازار لوازم آرایشی در جهان است. زیبایی یکی از اصلی ترین ۱۹  ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی است که در سود اوری آن نباید شک کرد .
*حسابداری
این یکی از سودآورترین ایده های تجاری خانه در دبی است. اگر شما متخصص در این زمینه هستید، می توانید این کسب و کار را با تقریبا سرمایه گذاری نزولی سرمایه شروع کنید
*کسب و کار مرتبط با کامپیوتر

کامپیوتر یک مورد ضروری برای هر کسب و کار کوچک و بزرگ است. در این دوره دیجیتال فعلی، کسب و کار مرتبط با کامپیوتر رشد رو به رشد نشان داده است. شما می توانید یک کسب و کار با سرمایه کم سرمایه را شروع کنید.تجارت الکترونیک بیشترین سهم برای سرمایه گذاری است. گرایش خرید آنلاین به مردم و افزایش ظرفیت هزینه ها سبب رشد تجارت الکترونیک می شود.کسب وکار کامپیوتری یکی از ۱۹ ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی است که در سود اوری آن با توجه به دیجیتالی شدن زندگی امروزی نباید شک کرد .

*مشاوره
مشاوره یکی از سودآورترین ایده های کسب و کار در دبی برای متخصصان موضوع است. با توجه به دانش و تجربه خود، می توانید هر گونه کسب و کار مشاوره را حتی از خانه شروع کنید
*پرورش ماهی
جمعیت روزافزون دبی موجب شکاف زیادی در تقاضا و عرضه غذاهای دریایی شده است. Aquafarming یکی از بخشهای امیدبخش برای صاحبان کسب و کارهای کوچک است.
*خدمات غذایی
هر نوع کسب و کار در صنعت غذا در دبی سودآور است. به غیر از جمعیت خود کشور، جذب گردشگران بزرگ از سراسر جهان می شود زمینه را برای رشد خدمات غذایی در ایت کشور فراهم کرده است.اگر شما عاشق پخت و پز شما ممکن است علاقه مند به شروع یک کسب و کار مبتنی در آشپزی باشید .غذای خانگی در همه جای دنیا طرفداران خاص خودش را دارد.
*عکاسی
آیا شما در عکاسی خوب هستید و علاقمند به گرفتن تصاویر هستید؟ آیا شما برای ایده های کسب و کار سودآور عکاسی با سرمایه کوچک سرمایه گذاری می کنید؟ در اینجا، ما قصد داریم تا ایده های بازاریابی عکاسی ارزان قیمت و کم هزینه برای مبتدیان را بیابیم.یک عکاس حرفه ای است که بر روی هنر عکسبرداری با دوربین تمرکز دارد. یک عکاس به طور کلی در یک ظرفیت آزاد کار می کند و برای کارهای خاص توسط مشتری های مختلف استخدام می شود. این ایده های کسب و کار عکاسی ایده آل برای عملیات مبتنی بر خانه و نیمه وقت است.گردشگری در دبی، بزرگترین شهر امارات متحده عربی، بخش مهمی از استراتژی دولت برای حفظ جریان پول نقد خارجی در امارات است. چند ایده ای برای طراحی کسب و کار عکاسی در دبی وجود دارد.
*مرغداری
عمده عملیات مرغداری در دبی کاملا یکپارچه است، از جمله امکانات کشتار در مزرعه. آنها همچنین کارکنان بازاریابی، فروش و توزیع خود را دارند و حتی برخی از آنها حتی به صورت مستقیم نیز خرده فروشی هستند. پرورش مرغداری متوسط ​​و بزرگ در کسب و کار سودآور در دبی است.
*حمل ونقل
 دبی ارائه خدمات با کیفیت بالا و زیرساخت ها و شبکه حمل و نقل و تدارکات پیشرفته برای مردم کشور است. با توجه به جمعیت رو به رشد، میزان بالای ترافیک را تجربه کنید. این شهر تبدیل به یک شهر پرجمعیت در خاورمیانه شده است. کارکنان حرفه ای در کشور به طور متوسط ​​۱ ساعت و ۴۵ دقیقه طول می کشد تا از خانه به محل کار برسند. این فرصت را برای کارآفرینان کوچک در صنعت حمل و نقل ایجاد کرده است.حمل و نقل با دبی بسیار مجتمع شده است. شروع کسب و کار در صنعت خودرو، یک گام کامل برای کارآفرینان جدید است.
*املاک و مستغلات

املاک و مستغلات یکی از معتبرترین صنایع در دبی است. انتظار می رود که این بخش تنها با رونق بیشتری همراه باشد، با تعداد زیادی از پروژه های صنعتی، مسکونی، حمل و نقل هوایی و تجاری . این زمان ایده آل برای سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه های ساخت و ساز در دبی است. با توجه به اینکه نمایشگاه جهانی Expo 2020 توسط دبی میزبانی شده است، این صنعت مطمئنا به دریافت یک افزونه اضافه خواهد شد.ایده های کسب و کار املاک و مستغلات در دبی، بخش های سودآور برای سرمایه گذاری هستند. این کشور به آسمان خراش ها مانند برج های امارات می رسد و هتل برج العرب در جزیره مصنوعی خود قرار دارد و در حال حاضر پنجمین هتل بلند و گران جهان است. پروژه های مسکونی و املاک و مستغلات تجاری هر دو پیشنهاد سودآور برای کارآفرینان جدید است.

* خدمات مالی

امارات متحدۀ عربی دارای سیستم مالی نسبتا سازمان یافته و پیشرفته برای حمایت از کسب و کارهای بزرگ در این کشور است. به همین ترتیب، بخش بانکی، خدمات مالی و بیمه (BFSI) در منطقه به خوبی توسعه یافته است. علاوه بر این، تقاضای دائمی برای حسابداری وحسابرسی و سایر خدمات مالی در دبی وجود دارد.

19 ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی- asemari.ir
19 ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی- asemari.ir
* خرده فروشی

دبی به دلیل “souks” یا “bazaars”، به ویژه از جواهرات شناخته شده است. با بیش از ۷۰ مرکز خرید، امارات به عنوان مرکز خرید خاورمیانه نامیده می شود. چشم انداز همیشه سبز برای موسسات بازار و بازرگانان در شهر وجود دارد. و منطقه خرده فروشی آنلاین هم به اندازه کافی پشت سر هم نیست.بهبود اقتصادی باعث افزایش هزینه های خرده فروشی در بین مردم محلی، گردشگران و جامعه تبعیدی می شودخرده فروشی در اینترنت نیز یک کسب وکار پردر آمد در دبی محسوب می شود .


*گردشگری

دبی سالانه میلیون ها گردشگر را جذب می کند. این یکی از بهترین توریستهای جهان است. در نتیجه، تعداد زیادی از هتل های استرلینگ و استراحتگاه در اینجا وجود دارد. کارآفرینان فعال در صنعت مهمان نوازی و گردشگری می توانند به طور مستقیم یا غیر مستقیم به فرصت های سودآور در دبی نگاه کنند.دبی یک مرکز صنعت گردشگری از جمله خرید گردشگری، گردشگری تجاری، گردشگری فرهنگی، گردشگری ورزشی، گردشگری پزشکی و غیره است. شروع کسب و کار در صنعت گردشگری قطعا یک سرمایه گذاری سودآور برای کارآفرینان جدید است.

*مدرسه

از آنجایی که ۱۱٫۵ درصد جمعیت دبی دارای سن دانش آموز هستند، انتظار می رود که این رقم در آینده افزایش یابد. یک تسهیلات اضافی ۷۷۰۰۰ تسهیلات که شامل حدود ۵۰ مدرسه جدید است، در دبی مورد نیاز است. بنابراین، در این زمینه نیز با سرمایه گذاری می توانید به سود قابل توجهی برسید .صنعت آموزش و پرورش یکی دیگر از بخش های پرجمعیت در دبی است. به استثنای دامنه های سنتی، موسسات مدیریتی در بخش های مختلف مانند هتل، مهمان نوازی بسیار خوب عمل می کنند.

* بهداشت و درمان

دبی یک شهر نسبتا توسعه یافته است و جمعیت در اینجا دارای یک استاندارد زندگی راحت است.با بالارفتن امید به زندگی در مردم  آنها مراقبت بیشتری از سلامتی خود خواهند داشت و انتظار امکانات و خدمات بهداشتی مدرن تر وبه روز تری خواهند داشت . در نتیجه، تقاضای خدمات بهداشت حرفه ای در اینجا وجود دارد. کسب و کار خصوصی با کیفیت در بخش سلامت و سلامتی مطمئنا در دبی افزایش می یابد.بهداشت و درمان یکی از ۱۹ ایده تجاری با پتانسیل بالا در دبی است.

* بازرگانی


تجارت چیزی است که امروز دبی را ساخته است. واردات و صادرات بسیار جز حیاتی ولاینفک برای  این منطقه است. همه چیز از مواد غذایی، منسوجات و جواهرات به مبلمان، اقلام لوکس و وسایل نقلیه در دوبی معامله می شود. و در حال حاضر حتی بازار سهام در حال افزایش است. در یک توسعه اخیر، یک معامله جدید رمزنگاری ارز در دبی آغاز شد. با توجه به محیط کسب و کار و محیط زیست پیشرفته، دبی به مکانی مناسب و دنج برای بازرگانان و معامله گران  تبدیل شده است.
دبی در حال حرکت به سوی موج آتی است که به عنوان یک هدف مثبت مستقیم سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) در کنار توسعه پایدار رشد می کند. چشم اندازهای کسب و کار در اینجا بسیار زیاد است و با توجه به اراده، تلاش و موقعیت مکانی، کارآفرینی در دبی بسیار زیاد است.

برچسب ها

مریم شینی

مریم شینی فارغ التحصل از دانشگاه شهید چمران اهواز - علاقمند به وب و فضای مجازی. از اینکه بتوانم مطالب جذاب و مورد علاقه شما را ارائه دهیم بسیار خوشحال میشم. با ارائه نظرات و پیشنهادات خود به افزایش کیفیت سایت کمک کنید. اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی و معرفی به دوستان خود فراموش نکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن