تکنولوژی

همکاری شرکت چینی هواوی و شرکت آلمانی leica چطور شروع شد ؟

همکاری شرکت هواوی  با شرکت leica آلمانی که در تلاش برای بازسازی عکاسی از گوشی هوشمند است با اتحاد با اپتیک آلمانی بخش مهمی از استراتژی برای تمیز کردن گوشی های هوشمند هوآوی از دیگر مارک های چینی است .هواوی و  دوربین لایکا یک همکاری فن آوری دراز مدت برای بازتعریف عکاسی گوشی های هوشمند را اعلام کردند.امروز، گروه تجاری  HUAWEI (BG) و Leica Camera AG خوشحال هستند که شروع یک همکاری استراتژیک، همکاری با جاه طلبی های به اشتراک گذاشته شده  را اعلام کنند که هر دو مارک های تکنولوژیکی و عکاسی را در نظر می گیرند که در طولانی مدت تعهد به هنر ساخت و ساز، مهندسی دقیق و  همکاری، برای ایجاد یک نیروگاه در بازسازی عکاسی از گوشی هوشمند.

هواوی بزرگترین تولید کننده تجهیزات مخابراتی در چین، با یک دوربین جدید لایکا در آلمان همکاری می کند و ادعا می کند که عکاسی گوشی هوشمند را بازسازی می کند. در سال ۲۰۱۲، HUAWEI سومین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان شد و اولین شرکت چینی است که در سال ۲۰۱۵ در بیش از ۱۰۰ میلیون تلفن همراه به فروش می رسد. اولین نام تجاری چینی در فهرست برتر برند جهانی برتر در سال ۲۰۱۴، HUAWEI افزایش یافته است. در سال ۲۰۱۶، HUAWEI به دنبال ساختن موفقیت خود با دوربین لایکا است: همکاری دو جانبه سودمند با بیشترین در دنیای عکاسی برای به دست آوردن برتری جامع برتر برای مصرف کنندگان.

همکاری شرکت هواوی با شرکت leica

این دو شرکت اعلام کردند که مشارکت شامل تحقیقات و توسعه، طراحی، مهندسی، بازاریابی و توزیع خرده فروشی خواهد شد.جزئیات مربوط به سرمایه گذاری بر روی این فعالیت ها مشخص نشده است، اما پیش بینی شده است که دوربین لایکا قصد دارد به زودی وارد بازار گوشی های هوشمند با یک دستگاه ساخته شده توسط هوآوی شود.الیور کالتن، مدیر اجرایی شرکت لایکا، گفت: “گوشی های هوشمند نقش مهمی در جهان عکاسی ایفا می کنند و یک دروازه مهم برای لایکا را به گروه های هدف و زمینه های کاربردی جدید باز می کنند.”همکاری فناوری با Huawei دوربین لایکا را فرصتی عالی برای معرفی تجربه نوری اثبات شده خود در یک محصول جدید و باز کردن زمینه های تجاری هیجان انگیز در زمینه دستگاه های تلفن همراه ارائه می دهد.”

اطلاعات شرکت تحقیقاتی فناوری IDC نشان داد که Huawei در سال گذشته سومین عرضه کننده گوشی های هوشمند جهان بود؛ پشت سامسونگ الکترونیک و اپل و پیش از گروه Lenovo و Xiaomi.این شرکت گفت که Huawei با فروش ۱۰۶٫۶ میلیون گوشی هوشمند در سال گذشته، چهارمین تلفن همراه تلفن همراه در تاریخ به شمار می رود.ریچارد یو چنگدوگ، مدیر اجرایی گروه کسب و کار مصرف کننده Huawei، گفت که همکاری با دوربین لایکا به پایه مشتری گسترده خود یعنی “بهترین عناصر دو مارک متخصص در هماهنگی: ترکیب نوآوری و طراحی” می افزاید.یک سخنگوی Huawei اعلام کرد که این شرکت بیش از یک سال پیش همکاری خود با دوربین لایکا را آغاز کرد تا به بخش های برتر صنعت گوشی های هوشمند پاسخ دهد.

برای بیش از ۱۰۰ سال، سازنده دوربین حق بیمه دوربین لایکا، دوربین های سبک وزن را که پیشگامان عکاس خیابانی و لنزهای اپتیکال در سطح جهانی هستند، به ارمغان می آورند و احساسات جامعه خود را به نمایش می گذارند. دوربین های لایکا که با نام تجاری “red dot” شناخته می شوند، با مهندسی نوری و طراحی پر محرک، مهندسی آلمانی هستند و همچنان به جذب نسل های جدید مصرف کنندگان می اندیشند که به دنبال “نگاه لایکا” هستند و این شاهکارهای طرح . لایکا علاوه بر ساخت شاهکارهای دقیق، از عکاسان برجسته و استعداد جدید در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

asemari.ir-همکاری شرکت هواوی با شرکت leica
asemari.ir-همکاری شرکت هواوی با شرکت leica
ریچارد یو، مدیر عامل شرکت HUAWEI Consumer BG، nv در مورد همکاری شرکت هواوی  با شرکت leica گفت: “ما با دقت شرکایمان را انتخاب می کنیم و با این همکاری فوق العاده، ما مشتریان و مشتریان خود را از بهترین مارک های مارک دار در هماهنگی ارائه می دهیم: ترکیب نوآوری و طراحی، افزایش کاربری لایکا یک افسانه در عکاسی جهانی است؛ ما اعتقاد داریم که هیچ سازنده دیگری صنعت را به همان اندازه که انقلابی نداشت، تغییر داده است. ما، HUAWEI، از همه مهمتر از همه، افتخار می کنیم.

الیور کالتن، مدیر عامل شرکت Leica Camera AG  در مورد همکاری شرکت هواوی  با شرکت leica گفت: “اتحاد استراتژیک بین HUAWEI و دوربین لایکا نشان دهنده تمایل دو مارک فعال و فعال در سطح جهانی است که علاوه بر قدرت نوآورانه و استانداردهای حق بیمه، دو شرکت ما با تعهد به کیفیت بی نظیری متحد هستند. همکاری فناوری با Huawei دوربین لایکا را فرصتی عالی برای معرفی تجربه نوری اثبات شده خود در یک محصول جدید و باز کردن مناطق کسب و کار هیجان انگیز در زمینه دستگاه های تلفن همراه فراهم می کند. سهم مهم در جهان عکاسی و باز کردن درب قابل توجهی برای Leica به گروه های هدف و برنامه های جدید است. “

“وضعیت افسانه ای مارک لایکا بر پایه سنت طولانی نوآوری، دقت بالا و پیشرفت است. من خوشحال هستم و متقاعد شده ام که شرکت سایتی متوسط ​​آلمانی Leica Camera ارزش و تخصص زیادی در مهندسی نوری به ارمغان خواهد آورد با همکاری طولانی مدت با HUAWEI به منظور دستیابی به بهترین نتایج ممکن برای تصویربرداری در زمینه عکاسی از گوشی های هوشمند هستند.

دوشرکت لایکا و هواوی دو شرکت اعلام کرده اند که مرکز تحقیق و توسعه مشترک را در شهر اصلی ویلا لایک در آلمان باز می کنند.این آزمایشگاه نوآوری Max Berek نامیده می شود، و محققان همکاری نزدیکی با سیستم های نوری و نرم افزاری خواهند داشت. ظاهرا در هنگام ایجاد P9 و P9 Plus، دو شرکت تاریخی مشابهی داشتند که تصمیم گرفتند به طور ثابت بمانند.

هر دو دکتر آندریاس کافمن از Leica و رن Zhengfei، بنیانگذار Huawei،در مورد همکاری شرکت هواوی  با شرکت leica  برنامه ها را اعلام کردند، و اظهار داشتند  ما فقط می توانیم تصور کنیم که چه نوع از همکاری ها از چین و آلمان ظهور خواهد کرد. آنها اظهار داشتند که بیشتر کارها در راستای بهبود کیفیت تصویر از دوربین های کوچک، مانند که معمولا در گوشی های هوشمند یافت می شود، تمرکز می کنند، هرچند این دو شرکت نیز در واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و تصویربرداری مبتنی بر کامپیوتر کار خواهند کرد. موسسات تحقیقاتی و دانشگاه ها نیز مشارکت خواهند کرد، اما بیشتر به نظر می رسد که لایکا تخصص خود را به مهندسان نرم افزار هوآوی واگذار خواهد کرد.

این در واقع به نظر می رسد یک حرکت بسیار جسورانه از هر دو شرکت، و این قطعا باعث اعتبار دستگاه های تلفن همراه هوآوی است. این تغییر چندین عکاس در حال حاضر Leica را مشاهده نمی کند، که در این همکاری شرکت هوآوی بسیار دور از بازار سنتی خود است، اما این ارتباط را در میان مصرف کنندگان چینی افزایش می دهد که بسیاری از آنها طرفدار Leica هستند.

asemari.ir-همکاری شرکت هواوی با شرکت leica
asemari.ir-همکاری شرکت هواوی با شرکت leica
محصولات و خدمات HUAWEI ها در بیش از ۱۷۰ کشور در دسترس هستند و توسط یک سوم جمعیت جهان استفاده می شوند و در سال ۲۰۱۴ در رتبه سوم قرار دارند. HUAWEI Consumer Business Group یکی از HUAWEIs های سه واحد تجاری است و شامل گوشی های هوشمند، دستگاه های باند پهن تلفن همراه، دستگاه های خانگی و خدمات ابر می شود. شبکه جهانی HUAWEIs بر اساس ۲۰ سال تخصص در صنعت مخابرات ساخته شده است و به ارائه آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی به مصرف کنندگان در سراسر جهان اختصاص یافته است.

لایکا دوربین AG یک سازنده بین المللی، تولید کننده برتر قطعه دوربین و محصولات نوری ورزشی است. وضعیت افسانه ای مارک لایکا بر پایه سنت طولانی برتری در ساخت لنزها استوار است. و امروز، در ترکیب با فن آوری های نوین، محصولات لایکا همچنان به ارائه تصاویر بهتر در تمام شرایط در جهان از تجسم و ادراک است. Leica Camera AG دارای دفتر مرکزی آن در وتزلار، در ایسلند هس در آلمان و یک سایت تولید دوم در ویلنا نووا دی فلامیچو پرتغال است. این شرکت دارای دفاتر شعبه در استرالیا، چین، فرانسه، ایتالیا، ژاپن، سوئیس، سنگاپور، کره جنوبی، انگلستان و ایالات متحده آمریکا است. محصولات جدید و نوآورانه نیروی محرکه توسعه مثبت شرکت در سال های اخیر بوده است.

برچسب ها

مریم شینی

مریم شینی فارغ التحصل از دانشگاه شهید چمران اهواز - علاقمند به وب و فضای مجازی. از اینکه بتوانم مطالب جذاب و مورد علاقه شما را ارائه دهیم بسیار خوشحال میشم. با ارائه نظرات و پیشنهادات خود به افزایش کیفیت سایت کمک کنید. اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی و معرفی به دوستان خود فراموش نکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن