پرینترتکنولوژی

پرینتر hp officejet pro 6978

مشخصات فنی پرینتر hp officejet pro 6978

پرینتر hp officejet pro 6978  از سری پرینترهای چندکاره شرکت hp است که تکنولوژی بکار رفته در آن جوهر افشان است و چهار قابلیت تعبیه شده در آن نشان از کاربردی و لازم بودن آن برای هر اداره و دفتی است که نیازهای چاپی دارد.قابلیت های مختلفی در این پرینتر تعبیه شده که باعث مقرون و بصرفه شدن دستگاه شده اند .قابلیت تغذیه خودکار تعبیه شده در این پرینتر با عث صرفه جویی در وقت کاربر می شود و امکان اسکن دسته ایی را یرای کاربر فراهم می کند .قابلیت چاپ دورو است که باعث صرفه جویی در مصرف کاغذ می شود.

پرینتر hp officejet pro 6978 امکان چاپ از گوشی هوشمند ورایانه لوحی بااین پرینتر چندکاره برای کاربر فراهم شده است و می توانید گوشی هوشمند خود یا رایانه لوحی را به پرینتر hp officejet pro 6978 وصل کنید و بدون نیاز به شبکه چاپ کنید.امکان چاپ بی سیم و به اشتراک گذاری نیز قابلیت دیگر این پرینتر است .چاپ دوطرفه تا ۵۰ درصد باعث صرفه جویی در مصرف کاغذ می شود و باعث می شود مواد اولیه شما دیر تر به اتمام برسد وبه مدت طولانی تری از آنها استفاده کنید .امکان اسکن وکپی دسته ایی با فیدر خودکار که ۳۵ برگ ظرفیت دارد و باعث صرفه جویی در وقت می شود برای کاربر فراهم است.

شما می توانید اسناد سیاه و سفید را با استاندارد iso با سرعت ۲۰ صفحه در دقیقه و حداکثر ۳۰ صفحه در دقیقهدر حالت پیشفرض چاپ کنید.چاپ رنگی نیز ۱۱ صفحه در دقیقه تخمین زده شده است.با استفاده از hp instant ink زمانی که جوهر شما رو به اتمام است می توانید جوهر جدید سفارش دهید .زمانی که شما وقت این را ندارید که به کامپیوتر وارد شوید واسناد مهمی را به چاپ برسانید شما یک گزینه چاپ آسان برای تنظیم تلفن همراه دارید که با بسیاری از انواع گوشی های هوشمند و رابانه ها ی لوحی سازگار است .

با این برنامه شما می توانید همیشه با چاپگر در تماس باشید حتی زمانی که در حال حرکت هستید. پرینتر hp officejet pro 6978 علاوه بر چاپ متن وتصویر می تواند به سرعت اسکن کپی و فکس کند.فکس با حافظه ۱۰۰ صفحه ایی که برای زمانی است که دستگاه کاغذ ندارد و سرعت انتقال ۴ ثانیه ایی برای هر صفحه قابلیت برطرف کردن تمام نیازهای کاربر را دارد.

پرینتر hp officejet pro 6978 به کاربر این امکان را می دهد که برای اسکن اسناد خود را به فایلهای دیجیتال تبدیل کند .اسکن فیدر سند اتوماتیک به این معنی است که شما می توانید هر دو طرف صفحه اسکن شده را با رزولوشن ۱۲۰۰ dpi دریافت کنید تا مطمئن شوید آنچه روی صفحه نمایش می بینید با کیفیتی که در دست دارید یکی است.نتایج شفاف با رزولوشن ۶۰۰×۶۰۰ dpi برای کپی رنگی وسیاه وسفید امکان پذیر است هم چنین توان بزرگ نمایی کپی این دستگاه بین ۲۵تا۴۰۰ درصد متغیر است.

مشخصات فنی پرینتر officejet pro 6978
کارکرد پرینت اسکن کپی فکس
حداکثر کپی ۹۹برگ
فکس بله-رنگی
سرعت انتقال فکس ۴ ثانیه
حافظه فکس ۱۰۰ صفحه
رزولوشن فکس ۳۰۰×۳۰۰ dpi
شماره گیری سریع ۹۹
قدرت ولتاژ ورودی: ۱۰۰ تا ۲۴۰ وات (+/- ۱۰٪)، ۵۰/۶۰ هرتز (+/- ۳ هرتز)
مصرف برق ۲۷وات حداکثر، ۵٫۵ وات (فعال)، ۰٫۲۹ وات (دستی خاموش)، ۱٫۲۱ وات (خواب)
بهره وری و انرژی ENERGY STAR®
ابعاد ۱۸٫۲۶×۱۵٫۳۵×۹٫۰
رزولوشن چاپ ۱۷٫۹ lb
محتویات جعبه کارتریج جوهر افشان HP 902، کارتریج جوهر افشان Cyan Instant Ink، دفترچه یادداشت HP 902، کارتریج جوهر افشان و جوهر افشان HP 902، کارتریج جوهر افشان و جوهر افشان، کارتریج جوهر افشان و جوهر افشان HP 902، HP 902 Setup کامپوزیت ~ ۳۱۰ صفحه)؛ بدون CD FLYER؛ راهنمای کاربر؛ پوستر راه اندازی؛ سیم برق
کابل
لطفا کابل (کابل USB) و کابل تلفن را به طور جداگانه خریداری کنید
وضوح چاپ رنگی ۶۰۰×۱۲۰۰ dpi
وضوح چاپ سیاه وسفید
۶۰۰×۱۲۰۰ dpi
چاپ ماهانه
۲۰۰۰۰-به توصیه شرکت ۲۰۰ تا ۸۰۰ برگ
سرعت چاپ سیاه ۲۰ برگ در دقیقه
تکنولوژی چاپ HP Thermal Inkjet
صفحه نمایش صفحه نمایش لمسی  ۲٫۶۵ (۶٫۷۵ سانتیمتر)CDG اینچ
سرعت پردازنده ۵۰۰ مگاهرتز
تعداد کارتریج ها ۴ (۱ each black, cyan, magenta, yellow)
جوهر سازگار Pigment based Black & Color
زبان چاپ HP PCL 3 GUI، HP PCL 3 Enhanced
سرعت چاپ رنگی ۱۱ برگ در دقیقه
سنسور کاغذ اتواماتیک ندارد
سینی کاغذ استاندارد ۱
ظرفیت سینی ورودی ۲۲۵ ورق
ظرفیت سینی خروجی ۶۰ ورق
تغذیه خودکار ۳۵ برگ
قابلیت چاپ موبایل  

HP ePrint؛ Apple AirPrint ™؛ Mopria ™ -certified؛ چاپ مستقیم بی سیم

اتصال استاندارد USB 2.0؛ ۱ میزبان USB؛ ۱ اترنت؛ ۱ بی سیم ۸۰۲٫۱۱b / g / n؛ ۱ فاکس RJ-11
سرعت چاپ سیاه (پیش نویس) تا ۳۰ برگ در دقیقه
سیستم عامل های سازگار سیستم عامل های سازگار

Microsoft® Windows® ۱۰، ۸٫۱، ۸، ۷: ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی، ۲ گیگابایت فضای دیسک سخت، درایو CD-ROM / DVD یا اتصال به اینترنت، پورت USB، Microsoft® Internet Explorer. Windows Vista®: (فقط ۳۲ بیتی)، ۲ گیگابایت فضای خالی هارد دیسک، درایو CD-ROM / DVD یا اتصال به اینترنت، پورت USB، Microsoft® Internet Explorer 8. Windows® XP SP3 یا بالاتر (فقط ۳۲ بیتی): هر نوع Intel® Pentium® II، Celeron® یا ۲۳۳ MHz پردازنده سازگار، ۸۵۰ مگابایت فضای خالی هارد دیسک، درایو CD-ROM / DVD یا اتصال به اینترنت، پورت USB، Microsoft® Internet Explorer 8 OS X v10.9 Mavericks، OS X v10 .10 Yosemite، OS X v10.11 El Capitan 1GB فضای موجود، دسترسی به اینترنت؛ (برای اطلاعات بیشتر، به http://hplipopensource.com/hplip-web/index.html مراجعه کنید)

حافظه استاندارد ۱ گیگابایت
سرعت چاپ، رنگ (پیش نویس) ۲۶ برگ در دقیقه
سایز کاغذ
A4، A5، A6، B5 (JIS)، ۶ × ۸ در، اجرایی، کارت شاخص ۳٫۵ × ۵، کارت شاخص ۴ × ۶ در، کارت شاخص ۵ × ۸ در، کارت A4، کارت اعتباری Letter، ۳٫۵ × ۵ در ۴ x 6 in، ۵ x 7 in، ۱۳ x 18 cm، ۸ x 10 in، ۱۰ x 15 cm، L، عکس ۲L، ۸٫۵ x 13 در، رسمی، نامه، بیانیه، پاکت شماره ۱۰، پاکت C5، پاکت C6، پاکت DL؛ پاکت سلطنتی، کارت پاکت ۴٫۴ ×۶
نوع کاغذ
مقاله های کاغذی HP، مقالات چاپی HP، بروشور مات بروشور یا مقاله حرفه ای، مقاله ارائه شده مات HP، بروشور براق HP یا مقاله حرفه ای، سایر مقالات عکس های جوهر افشان، سایر مقالات مات، جوهر افشان، دیگر مقالات جوهر افشان براق، Inkjet Hagaki، کاغذ ساده، ضخیم، ساده کاغذ، نور / بازیافت شده
چاپ دورو
اتوماتیک
نوع اسکنر FLATBED-ADF
سرعت چاپ سیاه (معمولی) ۲۰ یرگ در دقیقه
فرمت فایل اسکن شده
نوع فایل اسکن شده توسط نرم افزار: Bitmap (.bmp)، JPEG (.jpg)، PDF (.pdf)، PNG (.png)، Rich Text (.rtf)، PDF قابل جستجو (.pdf)، متن (.txt) پشتیبانی می شود. ، TIFF (.tif)
وضوح اسکن
۱۲۰۰×۱۲۰۰ dpi
رزولوشن اسکن اپتیکال
۱۲۰۰dpi
اندازه اسکن FLATBED ۸٫۵×۱۱٫۷
اندازه اسکن ADF
۸٫۵×۱۴
اسکن دوگانه ADF
دوطرفه
سرعت چاپ، رنگ (طبیعی) ۱۱ برگ در دقیقه
وضوح کپی (متن سیاه) ۶۰۰×۶۰۰ dpi
وضوح کپی رنگی
۶۰۰×۶۰۰ dpi
بزرگ نمایی کپی
۲۵تا۴۰۰ درصد
برچسب ها
نمایش بیشتر

مریم شینی

مریم شینی فارغ التحصل از دانشگاه شهید چمران اهواز - علاقمند به وب و فضای مجازی. از اینکه بتوانم مطالب جذاب و مورد علاقه شما را ارائه دهیم بسیار خوشحال میشم. با ارائه نظرات و پیشنهادات خود به افزایش کیفیت سایت کمک کنید. اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی و معرفی به دوستان خود فراموش نکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن