دانستنی ها

دانستنی های جالب در مورد رابطه جنسی

دانستنی های جالب در مورد رابطه جنسی وجود دارد هرچند مسائل جنسی جز خصوصی ترین مسائل زندگی هر فرد است. و همه صحبت در این مورد را قدغن می دانند اما گفتن این نکات به افراد کمک می کند که به مشکلاتی که در رابطه جنسی دارند پی ببرند و بدانند رابطه جنسی را می توان بهبود بخشید.با گفتن این مسائل می فهمیم چگونه می توان مشکلات جنسی را حل کرد .در مورد مسائل جنسی نکات زیادی وجود دارد که وب سایت آسماری جالب ترین شان را برای تان اینجا آورده است.

دانستنی های جالب در مورد رابطه جنسی

-آیا می دانستید ساختار مغز برخی افراد طوری است که آنها طالب رابطه جنسی با چند نفر هستند .این افراد دوست دارند که علاوه بر یک شریک جنسی ثابت که همان همسرشان است رابطه جنسی با افراد دیگر را نیز تجربه کنند.

-قرص های ضد بارداری روی سلیقه زنان اثر می گذارند.و زنانی که قرص های هورمونی ضد بارداری مصرف می کنندکمتر به شمت مردان عضلانی جذب می شوند .و این یعنی اینکه قرص های هورمونی در رابطه جنسی اثر دارد.مثال واضح تغییرات هورمونی رویرابطه جنسی زنان عادت ماهانه است که زنان حس گریز از مردان را پیدا می کنند و حتی از لمس کوچک توسط همسرشان نیز آزرده می شوند.

-داشتن تواضع در رابطه جنسی به پایداری زندگی کمک می کند.مثلا افرادی که در رابطه جنسی کمتر مشارکت می کنند و منتظرند تا طرف مقابلشان آنها را ارضا کند این مسئله کم کم لذت جنسی را در طرف مقابل کم می کند تا جایی که ممکن است برای همیشه خاموش شود.پس در رابطه جنسی فروتن باشید و  سعی کنید شما هم پیش قدم شوید.

-رابطه جنسی هم مانند ورزش کردن باعث سوزاندن کالری در بدن می شود.رابطه جنسی که ۱ ساعت طول بکشد می تواند به اندازه نیم ساعت کالری بسوزاند .بنابراین اگر ورزش نمی کنید امیدوار باشید با رابطه جنسی آن را جبران کنید.

-ارگاسم مردان همیشه با انزال همراه نیست . در مردانی که بیماری دیابت دارند مثانه به خوبی بسته نمی شود و مایع به داخل مثانه برمیگردد.و با ادرار دفع می شود .یا مردانی که پروستات را برداشته اند نیز همین طور است و انزال شان مایع منی ندارد.

-افرادی که رابطه جنسی مرتب و منظم دارند سیستم ایمنی قوی تری دارند و رابطه جنسی باعث کاهش ابتلا به بیماریهای ویروشسی مثل آنفلوانزا و  سرماخوردگی می شود.

دانستنی هایی در مورد رابطه جنسی -مردان 9 بار در روز نعوظ دارند
دانستنی های جالب در مورد رابطه جنسی -مردان ۹ بار در روز نعوظ دارند

-رابطه جنسی کنترل مثانه در زنان را بهبود می بخشد .برای اینکه خانم ها ادرار خود را کنترل کنند باید دارای لگن قوی باشند .رابطه جنسی خوب باعث استحکام عضلات کف لگن و کنترل بهتر ادرار در زنان می شود.

-رابطه جنسی مطلوب باعث کاهش فشار خون می شود و خطر حمله قلبی و سکته را کاهش می دهد.۲ بار رابطه در طول هفته خطر بیماری های قلبی را کاهش می دهد.

-رابطه جنسی استرس را کم می کند و درد را کاهش می دهد.

-از دانستنی های جالب در مورد رابطه جنسی این است که یک مرد در طول حیات خود ۱۷ لیتر آب منی از خود خارج می کند.
-برای اینکه آلت مردانه به حالت نعوظ در بیاید دوقاشق خون لازم است.
-ارگاسم زنان ۲۰ ثانیه و ارگاسم مردان ۶ ثانیه طول می کشد.
-تعداد تخمک برای اینکه جمعیت معادل جمعیت کره زمین متولد شوند در یک تخم مرغ جا می گیرند.
-تعداد اسپرم برای اینکه جمعیت معادل جمعیت کره زمین متولد شوند در یک کپسول آسپرین جا می گیرند.
-برخی زنان هنگام زایمان احساسی شبیه ارگاسم پیدا می کنند که این ناشی از تلاش مغز برای کاهش درد زایمان است.
-زمانی که یک مرد به حالت انزال می رسد اولین اسپرم با سرعت ۴۵ کیلومتر در ساعت از بدن مرد خارج می شود.
-از دانستنی های جالب در مورد رابطه جنسی این است که بر طبق مطالعات مردان در شبانه روز ۹ بار نعوظ دارند.
قوانین رابطه جنسی در کشورهای مختلف

جالب است بدانید رابطه جنسی در هر کشور قوانین مخصوص خودش را دارد .آنچه در کشوری قبیح است در کشوری دیگر ممکن است ارزش شناخته شود.رابطه جنسی نیز از این امر مستثنی نیست و از کشوری به کشوری دیگر قوانین خودش را دارد.

-زوج های کشور یونان با ۱۳۸ نوبت سکس در سال و زوج های کشور ژاپن با ۴۵ با سکس در سال رکورد کمترین و بیشترین رابطه جنسی در سال را دارند.

-طبق آمار مردم کشورهای چین -نیجریه -مکزیک -هلند -یونان -برزیل -اسپانیاو ایتالیا بیشترین میزان رضایت از رابطه جنسی را در دنیا دارند.و جالب اینکه امریکا با داشتن سوپر استارهای بالیودی که به سکسی ترین ها معروف اند جز چند کشور اول در زمینه رضایت جنسی نیست.در این کشورها میزان هم آغوشی بسیار اهمیت دارد و میزان اهمیت آن کمتر از رابطه جنسی نیست .

-میزان خیانت نیز در کشور هایی مانند تایلند -دانمارک -ایتالیا -آلمان -فرانسه -نروژ -بلژیک -اسپانیا -بریتانیا و فنلاند بیشترین آمار را داشته است. که در این میان تایلند رتبه اول را دارد و شهر بانکوک یکی از معروف ترین فاحشه خانه های دنیا را دارد در این کشور خیانت زنان بیشتر از مردان است و این به یک صنعت در این کشور تبدیل شده است.البته در این کشورها داشتن رابطه موازی خارج از ازدواج را خیانت تلقی نمی کنند .رابطه موازی یعنی اینکه فرد هردو رابطه رسمی و غیر رسمی را باهم ادامه دهد .

-از دانستنی های جالب در مورد رابطه جنسی این است که در افریقای جنوبی زنان می توانند پس از هر بار رابطه جنسی از شوهرشان پول بگیرند.

-در هنگ کنگ زن مجاز است شوهرش را بخاطر خیانت بکشد .

-در مجارستان داشتن رابطه جنسی با چراغ روشن ممنوع است.

-در فلوریدا مردان مجاز به بوسیدن سینه همسر خود نیستند.

منبع :سایت بیتوته -میهن تاز

برچسب ها

مریم شینی

مریم شینی فارغ التحصل از دانشگاه شهید چمران اهواز - علاقمند به وب و فضای مجازی. از اینکه بتوانم مطالب جذاب و مورد علاقه شما را ارائه دهیم بسیار خوشحال میشم. با ارائه نظرات و پیشنهادات خود به افزایش کیفیت سایت کمک کنید. اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی و معرفی به دوستان خود فراموش نکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن