دانستنی ها

با این زنان هرگز ازدواج نکنید

با این زنان هرگز ازدواج نکنید چرا ؟ زیرا این زنان جوری شما را از زندگی سیر می کنند که شاید تا همیشه قید ازدواج مجدد را بزنید .ازدواج یک تعهد است یک بازی نیست.

البته این به این معنی نیست که همه زنان بد هستند .برای اینکه شما انتخاب درستی داشته باشید باید به بلوغ فکری برسید تا بتوانید درست انتخاب کنید.

قبل از انتخاب یک خانم برای ازدواج باید او را تجزیه تحلیل کنید.بعضی زنان هستند که شما باید از اردواج با آنها بر حذر باشید .اگر با چشم باز و با معیارهای منطقی دنبال انتخاب همسر باشید بعد ازدواج به مشکل نخواهید خورد.

وب سایت آسماری در مقاله قبلی در مورد مردانی که نباید با آنها ازدواج کرد مطالبی را ارائه داد. در این مقاله باعنوان “با این زنان هرگز ازدواج نکنید” مقاله ایی ارائه داده ایم.

ما در مقاله زیر با عنوان “با این زنان هرگز ازدواج نکنید” لیست این زنان را آورده ایم .اگر می خواهید بدانید با کدام زنان نباید ازدواج کرد حتما مقاله زیر را بخوانید.

با این زنان هرگز ازدواج نکنید

زنانی که بخاطر مال و ثروث با شما ازدواج می کنند

این واضح و شفاف است که این ازدواج عاقلانه نیست.چرا که این زنان تمام زندگی را در پول می بینند .حالا تصور کنید یک روز شما بی پول شوید آن روز روز پایان زندگی مشترک شماست .

از نظر این زن ها شما کارت عابر بانک هستید که همیشه باید پر باشید تا این زندگی پابرجا بماند .این زنان عشق را تنها در خرید کادوهای گران قیمت می بینند.با این زنان هرگز ازدواج نکنید.

زنانی که ذاتا از مردها متنفرند

مشخص نیست زنانی که مردها را موجودات اضافی عالم می دانند و آنها را عامل تمام بدبختی زنان می دانند به چه دلیل ازدواج می کنند.بنظر می رسد این زنان به قصد انتقام این کار را می کنند.

این زنان با تحقیر مردان سعی در بزرگ جلوه دادن خود دارند .و عامل تمام ناکامی های زنان را مردان می دانند.این زنان خود را مدعی حقوق تمام زنان دنیا می دانند .

asemari.ir
asemari.ir
زنانی که زیاد به مد و ظاهر خود اهمیت می دهند

این زنان آسمان هم به زمین بیاید از مد نمی افتند و تنها دغدغه این ها این است از بقیه عقب نیفتند .برایشان فرقی نمی کند شوهرشان در چه سطحی از توان مالی است .

آنها کار خودشان را می کنند.در مشکلات مالی و مضیقه ها هیچ وقت نمی توانید روی این خانم حساب کنید.و ناملایمات زندگی را مجبورید به تنهای تحمل کنید.

دخترانی که وابستگی زیاد به خانواده شان دارند

اولین مشخصه این دختران این است بعد ازدواج می خواهند خانه شان نزدیک خانه مادرشان باشد .این نزدیکی باعث می شود راه برای دخالت خانواده دختر باز شود.

بعد ازدواج با این دختران مجبورید زندگی تان را طبق سلیقه مادر و خانواده همسرتان بچرخانید.چرا که همسرتان بدون اجازه آنها آب هم نخواهد خورد.

مشورت در کار و زندگی بسیار منطقی و عقلانی است ولی اینکه خانواده همسر در جریان ریز و درشت زندگی شما باشند و در جریان تمام مسائل قرار برگیرندمطمئنا آزار دهنده خواهد بود.

با این زنان هرگز ازدواج نکنید
با این زنان هرگز ازدواج نکنید
زنان غرغرو

این زنان از زمین و زنان گله دارند و دائم غر میزنند .با این زنان در بهشت هم که باشید برای شما جهنم است . عالم و آدم به اینها بدهکارند و هر کاری برای این زنان بکنید به چشم شان نخواهد آمد .

اگر دنبال آرامش در زندگی هستید با این زنان هرگز ازدواج نکنید.

زنانی که با شما فاصله طبقاتی زیادی دارند

ازدواج با کسی که از لحاظ مالی با شما برابر نیست یا حداقل نزدیک به هم نباشید عاقبتش چیزی جز یک زندگی پریشان نخواهد بود .شاید اولش فکر کنید با این ازدواج زرنگی کرده اید و به اصطلاح تورتان جای خوبی گیر کرده .

ولی بدانید سخت در اشتباهید .این دختران آنقدر نداشتن های شما را با داشتن های پدرشان مقایسه می کنند که در این زندگی روی آرامش را نخواهید دید.با این زنان هرگز ازدواج نکنید.

با این زنان هرگز ازدواج نکنید-asemari.ir
با این زنان هرگز ازدواج نکنید-asemari.ir
زنان حسود

همه زنان یک مقداری از حسادت در وجودشان دارند .اما بعضی زنان سرشار از حسادت اند و چشم دیدن آسایش و راحتی دیگران را ندارند .هر چقدر هم خودشان از لحاظ مالی مرفه باشند باز هم حس حسادتشان کم نمی شود.

این خانم ها با چشم و هم چشمی هایشان بدون توجه به سطح مالی همسر همیشه سعی در این دارند خود را از لحاظ مالی بالاتر از دیگران نشان دهند.

زنان مغرور

از اول رابطه با این خانم شاهد تحقیر خود خواهید بود . غرور این خانم ها باعث می شود نتواند با هیچکس رابطه خوبی داشته باشد.چرا که خود را برتر از همه می دانند .

و با این رفتار باعث آزردگی خانواده شما نیز خواهند شد.این خانم های خودشیفته انتظار دارند همه در خدمت شان باشند.

خانم های حساس و زود رنج

این خانم ها اگر از گل نازک تر بشنوند زمین و زمان را بهم میریزند .انها انتظار دارند همه قربان صدقه آنها بروند .بطور کلی این ها چون به دلیل احساسات زیادی که دارند زندگی را مثل فیلم های عاشقانه رمان ها  می دانند.

که همه چیز همیشه رو به راه است .این ها تازمانی که زندگی بدون مشکل و گل و بلبل باشد در کنار شما هستند ولی به محض اینکه مشکلی بروز کنداحساس می کنند دنیا به آخر رسیده است.

asemari.ir با این زنان هرگز ازدواج نکنید
asemari.ir با این زنان هرگز ازدواج نکنید
زنانی که خود را بالاتر از شما می دانند

این زنان از سیر تا پیاز زندگی خودشان تصمیم می گیرند و در هیچ زمینه ایی شما را قبول ندارند. مدام در پی تغییر شما هستند .اگر تغییر نکردید با تحقیر آنها مواجه خواهید شد.

این زنان خود را عقل کل و همه چیز دان می دانند و مدام به شما امر و نهی می کنند.

زنانی که برای خانواده شما ارزش قائل نیستند

این زنان از همان اول این رفتار را بروز می دهند . اگر با این زنان ازدواج کنید و همان اول حد و حدود او را مشخص نکردید و به اصطلاح گربه را دم حجله نکشتید یک عمر باید شاهد بی احترامی او به خانواده خود باشید.

زنانی که می خواهند شما را از خانواده تان جداکنند

هر چند که شما زمانی به این رفتار خانم پی خواهید برد که با او ازدواج کرده باشید . این زنان چون خود وخانواده شان را بالاتر از شما میدانند و فکر میکنند با این کار قلب شما را کاملا تصاحب خواهند کرد سعی در جدا کردن شما از خانواده تان دارند.

زنان بد دهن و بد اخلاق

کسانی که اخلاق تند دارند و با هر چیز کوچک هر چی به دهانشان می آید به اطرافیان می گویند زیاد نمی توانند این رفتار را مخفی کنند.کافی است کوچک ترین مسئله ایی ناراحت شان کند.

شما نباید در دوران نامزدی این رفتارها را دست کم بگیرید.مطمئن باشید این خانم هر وقت از شما هم عصبانی شود شما را هم از بددهنی های خود بی نصیب نخواهد گذاشت.

برچسب ها

مریم شینی

مریم شینی فارغ التحصل از دانشگاه شهید چمران اهواز - علاقمند به وب و فضای مجازی. از اینکه بتوانم مطالب جذاب و مورد علاقه شما را ارائه دهیم بسیار خوشحال میشم. با ارائه نظرات و پیشنهادات خود به افزایش کیفیت سایت کمک کنید. اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی و معرفی به دوستان خود فراموش نکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن