سرگرمی

این زوج زیر یک سقف زندگی نمی کنند

این زوج زیر یک سقف زندگی نمی کنند . حکایت این که یک عروس و داماد با هم ازدواج کرده اند اما زیر یک سقف زندگی نمی کنند .حتما می پرسید چرا ؟ کلر و دیوید برک ۱۶ سال است با هم آشنا هستند و ۷ سال است که ازدواج کرده اند . و حتی یک پسر دارند .

اما هرگز زیر یک سقف با هم زندگی نکرده اند .آنها وقت آزاد خود را به عنوان یک خانواده با هم میگذرانند نکته جالب توجهش این جاست که آنها موقع خواب با هم خداحافظی می کنند و هر کس به خانه خودش می رود .

چرا این زوج زیر یک سقف زندگی نمی کنند ؟

آنها اعتقاد دارند این کار کمک میکند پیوندشان قوی تر شود .آنها بعد از شب عروسی فکر کردندفضا دادن به یکدیگر بهترین کاری است که می توانند برای ازدواج شان انجام دهند .

بنابراین از آن زمان در خانه های جداگانه ایی که حدود ۶ کیلومتر از هم فاصله دارند زندگی می کنند .و احساس می کنند این برایشان از همه چیز  بهتر است .

آنها از وضعیت خود راضی هستند و قصد تغییر آن را ندارند. آنها معتقدند با این روش بیشتر دلشان برای یکدیگر تنگ می شود و منتظر دیدن هم هستند.

این زوج زیر یک سقف زندگی نمی کنند
این زوج زیر یک سقف زندگی نمی کنند

فشار و اصطکاک های زندگی مشترک را ندارند و هرگز مشاجراتی که در زندگی های دیگر وجود دارد زندگی آنها را تهدید نمی کند.آنها هم چنین برای به حداقل رساندن خطر جر و بحث حساب ها و منابع مالی خود را نیز جدا کرده اند

و معتقدند با این کار هر چه بخواهند می خرند . بدون اینکه نیاز به توضیح باشد که چه کسی چه چیزی را خریده است .دیوید می گوید : مردان و زنان بسیار متفاوت هستند . این انکار ناپذیر است .

بنابراین با جدا زندگی کردن ما مجبور نیستیم توافق کنیم یا خودمان را تغییر دهیم .من هنوز عاشق کسی هستم که ۱۶ سال پیش دیدم زیرا او هرگز مجبور به تغییر نبوده است .

سوژه عجیبی بود اما تا حدودی با حرف های دیوید موافقم بعضی زندگی ها فقط با این روش ممکن است دوام  بیاورند و ادامه یابند .

 

منبع: مجله خانواده سبز شهریورماه سال ۱۳۹۶

برچسب ها

مریم شینی

مریم شینی فارغ التحصل از دانشگاه شهید چمران اهواز - علاقمند به وب و فضای مجازی. از اینکه بتوانم مطالب جذاب و مورد علاقه شما را ارائه دهیم بسیار خوشحال میشم. با ارائه نظرات و پیشنهادات خود به افزایش کیفیت سایت کمک کنید. اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی و معرفی به دوستان خود فراموش نکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن